SEA SIDE / ROS x MKRS x MIKE BOLD

Cykl SEA SIDE deeper drum and bass powraca w nasze mury!
Tej nocy nasza piwnica rozgrzeje się do czerwoności za sprawą naszych gości i ich topowej selekcji głębokich odmian D’n’B.

ROS addiction
Jeden z pionierów polskiej sceny klubowej, aktywny na scenie od 1995r. Dj, producent i promotor znany najbardziej ze swych dokonań dla nurtu drum’n’bass. Otwarość umysłu i nieszablonowe podejście do muzyki powodują jednak, że jego płytotekę cechuje niezwykły eklektyzm. Właściciel labelu Addiction Records. Założyciel projektu Sabbia, w ramach którego współpracował z zaprzyjaźnionymi wokalistami, muzykami i producentami. Pierwszy Polak w słynnym londyńskim klubie Fabric, pojawił się tam dwukrotnie u boku LTJ Bukem’a przy okazji cyklu FabricLive – „Bukem In Session”.
Miał też przyjemność stanąć za deckami w innych niezliczonych europejskich klubach. Regularnie pojawia się na festiwalach Open’er, Tauron Nowa Muzyka, Snowfest, Outlook (Pula CHR) i wielu innych.
Od lat działa czynnie jako promotor, jego cykliczne imprezy Addiction Night czy Atmosphere Poland, gościły największe nazwiska z gatunku.
W maju 2019, nakladem Addiction Records ukazał limitowany winylowy singiel zremiksowanego do spółki z Envee popularnego z lat 80tych tematu – „W moim magicznym domu” Hanny Banaszak.https://facebook.com/rosaddictionrec

Mike Rass (aka MKRS) to import z Trójmiasta. Po przeprowadzce do Bielska-Białej stworzył BackstageBeats i dnb noce w dawnym klubie Backstage (backstagebeats.pl). Grał i organizował imprezy w Opium, MetrumJazz Club oraz Rudeboy. Indywidualista i muzyczny selektor. Od 20 lat wierny połamanym rytmom – dźwiękom downtempo, jazz fusion, jazzstep, liquid i atmospheric dnb. W ostatnich latach eksperymentuje nad obrazem i dźwiękiem i pilnuje, aby drum’n’bass nie znikał z Bielskiej sceny. Można go usłyszeć na falach radia Drumatradio.pl. Supportował sporą część polskiej sceny dnb i wiele zagranicznych gwiazd jak: Nookie+Mc Lady Free, Peshay, Ziloub+Miss Drop, Paul-T, BluMarTen, Paul SG i wiele innych.


www.backstagebeats.pl
www.drumatradio.pl

MIKE BOLD (aka Dexter, Young Verther) – DJ, promotor, wielbiciel czarnych płyt. Miłość oraz wrażliwość muzyczną zaszczepił w nim tata – meloman oraz kolekcjoner płyt vinylowych. Muzykę elektroniczną oraz bielską scenę klubową odkrył w połowie lat ’90. Obserwował lokalnych DJ’i, a szczególnie Discoxa, którego sety i styl miksowania trafiły w jego gust. Postanowił, że właśnie w tym kierunku chce pójść. Kilka lat później występuje już na domówkach, rave’ach i undergroundowych imprezach. Granie oraz dzielenie się muzyką staje się jego pasją.
Jego korzenie to detroit techno, niemiecka i angielska scena elektroniczna oraz chicago house. Końcem lat ’90 odkrył LTJ Bukem’a i Good Looking Records i zakochał się w dnb oraz jungle. W kolejnych latach „romansował” również z breakbeatem. Sam mówi o sobie, że jest uzależniony od ciągłych muzycznych poszukiwań, nie zamyka się w jednym gatunku, lubi odkrywać nowe.
W okresie 1997 – 2008 promował i grał imprezy w Bielsku-Białej w kultowych miejscach, takich jak: Magic Point, E-Pub, Tupot, Metro, Nirvana czy Piekło-Niebo. W latach 2008 – 2014 mieszkał w UK (Oxford), gdzie dołączył do lokalnych DJ’i oraz MC’s. W 2014 w Dublinie wystąpił w legendarnej audycji Executive Steve’a – 'An Fuaim’ Raidio na Life 106.4FM, promującego muzykę dnb/jungle w Irlandii. W 2015 r. wrócił do Polski, w tym samym roku zajął II miejsce w konkursie organizowanym przez Balaton Open Air (Wodzisław) za najlepszy set i wystąpił na dwóch jego edycjach. W kolejnych latach występował w cyklu imprez Electrologia, grywał z kolektywem Hipnotizing Freaks oraz organizował cykliczne imprezy Bold Beats oraz Dope Drums w Opium. Od lat związany jest z DrumATradio, które promuje muzykę drum and bass.


http://www.drumatradio.pl/

bliska | bielsko | start 22:30 wstęp 15 pln między 22:30 a 23:00 mamy dla Was 30 wejściówek za free 🙌🏻