PaulSG w BB!

Tym razem z grubej rury :) Światowa czołówka po raz pierwszy w BB!!!

PAUL SG | jazzsticks.goodlooking.phuzion | WIEDEŃ
ROS | sabbia.addiction.phuzion | 3MIASTO
MIKE.RASS | backstagebeats | 3MIASTO

DATA | 17 WRZEŚNIA 2011 | SOBOTA
START | 21:00
MUZYKA | DRUM’N’BASS.JAZZPHUZION
WJAZD | 10PLN

Impreza odbędzie się 17.09.2011 w klubie Backstage w Bielsku-Białej przy ul. Partyzantów 15. To pierwszy impreza z cyklu Every Beat Has A Color organizowanej przez nową grupę na Bielskiej scenie muzycznej – BackstageBeats. Nadchodząca odsłona to spotkanie z dwoma gwiazdami muzyki drum’n’bass:

PAUL SG (GoodLooking, Jazzsticks, Phuzion) od zawsze pozostawał pod wpływem połamanych beatów i drum’n’bass’u, artystów takich jak m.in Kruder i Dorfmaister. Rozpoczął przygodę z deckami w wieku 18 lat – w 2005 roku, od razu też podjął pierwsze próby na producenckiej niwie. Jego pierwsze produkcje, zostały wydane przez takie labele jak: Phunkfiction, Innerground, Fokuz, Keynote, Influenza Media, Santorin i dotarły do rąk tuzów sceny d&b – między innymi niejakiego…LTJ Bukem’a. Nie minęło wiele czasu a Bukem zaczął regularnie grać numery Paula SG. Dzisiaj, 3 utwory Paula znalazły się na słynnej kompilacji Bukema – „FabricLive 46” a cały drum’n’bassowy świat podziwia jego gładki, jazzowo soulfull’owy styl.
Jego przyszłość jawi się w jasnych barwach. Włąśnie skończył swój pierwszy solowy album, jest wziętym djem – grywa w całej Europie. Pomyślnie steruje własnym labelem – Jazzsticks Recordings, wspiera swoją kreatywnością czołową siłę producencką z Brighton – wytwórnie Think Deep Recordings. Zapowiada całą mase nowych super-produkcji, które tworzy współpracując m.in z: Furney, Andy Sim, Decon, Clart, S.P.Y oraz wokalistami Pouya i Grimm. Jest czołowym artysą kolek- tywu Good Looking i startuje z pozycji najlepiej zapowiadającego się artsyty na następne 10 lat. Jego audycja na falach radia Bassdrive bije rekordy odwiedzin.
www.myspace.com/paulsgdnb
www.soundcloud.com/paulsg

ROS (Sabbia, Addiction, Jazzsticks, Phuzion) Jeden z pionierów polskiej sceny klubowej – za deckami ponad 15lat. Dj i produ- cent znany najbardziej ze swych dokonań dla nurtu drum’n’bass. Otwarość umysłu i nieszablonowe podejście do muzyki powodują jednak, że jego płytotekę cechuje niezwykły eklektyzm. Własciciel labelu Addiction Records. Założyciel producenckiego projektu Sabbia, współpracującego z zaprzyjaźnionymi wokalistami, muzykami i producentami. Ros pojawia się u boku LTJ Bukem’a w słynnym londynskim klubie Fabric: Fabri- cLive – „BUKEM IN SESSION”. Miał tez przyjemność stanąć za deckami takich brytyjskich klubów jak: Hub, 1001 Cafe, BarRumba, Medicine Bar, Wire. Grał we Włoszech, na Łotwie, Słowacji, Sycylii, w Czechach, Niemczech, Szwajcarii, Francji i Danii. Działa też czynnie jako promotor – jego cykliczne imprezy Addiction Night oraz Atmosphere Poland, gościły największe nazwiska z gatunku DnB. Od 2007 roku jest rezydentem marki Carhartt w polsce. Od października’09 prow- adzi cykliczną audycję Soul Addiction show, w jednym z najpopularniejszych inter- netowych rozgłośni DnB na świecie – bassdrive.com
www.addiction.gd.pl
www.myspace.com/addrec
www.soundcloud.com/ros

MIKE.RASS (BackstageBeats, nlb) Indywidualista i muzyczny selektor-samotnik z Trójmiasta. Już od 11 lat wierny dobremu brzmieniu czarnych krążków. Jego sety to podróż wśród głębokich dźwieków downtempo, jazz fusion, jazzstep i atmospheric, ale domi- nacja dnb i dubstep potwierdza jego parkietowe serce. Przez ostatnie lata łączy obrazy z dzwiękiem i pasje poszukiwania błysku w szumie. Supportował wiekszość polskiej sceny dnb i wiele zagranicznych gwiazd jak: Nookie+Mc Lady Free, Peshay, Ziloub+Miss Drop, Paul-T, BluMarTen, Paul SG i wiele innych. Po prz- eprowadzce na południe Polski rozpoczyna nowy cykl BackstageBeats.
www.backstagebeats.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WKRÓTCE KONKURSY Z WEJŚCIÓWKAMI DO WYGRANIA!

PODAJ DALEJ!

Link do wydarzenia na FB

DO ZOBACZENIA